En Uygun Banka

Site Rengi

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamızı sizlere detaylı olarak anlatacağız. Google’nin zorunluğu kıldığı için sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilmesi gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Hemen detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Web Sitemiz: https://www.enuygunbanka.com/

Sitemiz en uygun banka sizlere kredi kampanyalarını ve kredi hakkında özgün makaleler yayımlamakta olan bir kredi blog sitesidir. Sitemiz üzerinden kredi alamazsınız ama en güncel kredi kampanyalarını öğrenebilirsiniz ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Web sitemiz 2019 yılında kurulup başta taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, esnaf kredilerini ele alarak kredi çekmekte olan kişilere kar ve faiz oranlarını hesaplayarak en uygun bankayı ve krediyi bulmaya yardımcı olmaktadır.

Ziyaretçi Verilerini Neden Alınır?

Sitemizi ziyaret edenler öncelikle bilmelidirler’ki bir takım gizlilik politikalarımız bulunmaktadır. Eğer herhangi bir makalemize veya bizimle iletişime geçtiğiniz adınızı, e-postanızı, websitenizi, IP bilgilerinizi bizde bunları otomatik olarak verilerini alırız. Eğer wordpress.org sitesinden gravatar seçeneğini aktif etmişseniz profil resminiz gözüktüğü takdirde bizimle bir ilgisi bulunmamaktadır. Buz yüzden yorum yaparken bunları dikkate alarak yorum yapabilirsiniz.

Ortam:

Web sitemiz üzerinden resim yükleme, paylaşma gibi özellik bulunmamaktadır. Sadece yayımladığımız makalelerde resimler bulunmamaktadır. Bu yüzden sitemizde bulunan resim, yazı gibi materyaller hakları saklıdır. Kaynak gösterildiği takdirde kullanılabilir.

Çerezler (Cookies):

Eğer sitemiz üzerinden yorum veya bizimle iletişime geçerseniz, orada kullandığınız bilgiler otomatik olarak kayıtlı kalır. Eğer başka zaman yorum veya iletişime geçmek isterseniz daha önce girdiğiniz bilgiler orada kayıt kalır. Bu yüzden tekrar yazmak zorunda kalmayacaksınız. Websitemiz üzerinden üyelik kaydı bulunmamaktadır.

Analitik (Analytics):

Bu özellik google’nin website sahiplerine sunduğu özelliklerden biridir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların ne kadar süre geçirdikleri, en çok hangi makaleyi ziyaret ettiği bir takım bilgileri edindiğimiz özelliktir. Bu özellik sitemizin geleceği için önemli bir faktördür. Bu yüzden sizi online olarak takip edebilmekteyiz.

SSL (Güvenli Site):

Web sitemiz google tarafından doğrulanmış ve güvenlik onaylı’dır. Google’nin son zamanlarda zorunlu kıldığı SSL (Transport Layer Security) ile sitemiz güvenlikli siteler arasında yer almaktadır. Bu yüzden sitemizi ziyaret eden kullanıcılar kişisel bilgi ihlali endişesine kapılmamalıdır. En çok önem verilen etkenlerden biridir.

Eğer bize ulaşmak istiyorsanız İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.